THJA105K035AJN
KYOCERA AVX
Prodotto No:
THJA105K035AJN
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP TANT 1UF 10% 35V 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.5Ohm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series THJ
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF