THJA334K035RJN
KYOCERA AVX
Prodotto No:
THJA334K035RJN
Descrizione:
CAP TANT 0.33UF 10% 35V 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 15Ohm @ 100kHz
Type Molded
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.33 µF