THM 30-4812WI
Traco Power
Prodotto No:
THM 30-4812WI
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 12V 30W
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 5 kV
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 2.5A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series THM 30WI (30W)
Power (Watts) 30 W
Type Isolated Module
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency 89%