THN 20-4825WI
Traco Power
Prodotto No:
THN 20-4825WI
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER +/-24V 20W
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 75V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 417mA, 417mA
Voltage - Input (Min) 18V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 91%
Mfr Traco Power
Features Remote On/Off, OVP, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 75°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -24V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CB, cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Number of Outputs 2
Series THN 20WI (20W)
Power (Watts) 20 W