TIB 480-148EX
Traco Power
Prodotto No:
TIB 480-148EX
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
In magazzino : 17
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Input Type AC
Applications Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.25 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB, CE, cULus, cURus, SIQ
Voltage - Output 1 48V
Size / Dimension 4.50" L x 3.23" W x 4.89" H (114.2mm x 82.0mm x 124.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
AC Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Series TIB 480EX (480W)
Power (Watts) 480W
Efficiency 95%