TISP3320F3P
Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP3320F3P
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
8-DIP
Descrizione:
THYRISTOR 240V 120A 8DIP
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 35 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-DIP
Voltage - Off State 240V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 120 A
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 45pF
Number of Elements 2
Voltage - Breakover 320V