Casa / Thyristors / TISP4400M3BJR-S
minImg
TISP4400M3BJR-S
Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP4400M3BJR-S
Pacchetto:
SMB (DO-214AA)
Descrizione:
THYRISTOR 300V 220A DO214AA
In magazzino : 9124
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 50 A
Current - Hold (Ih) 350 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SMB (DO-214AA)
Voltage - Off State 300V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 220 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 3 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 50pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 400V