Casa / Thyristors / TISP4C025L1NR-S
minImg
TISP4C025L1NR-S
Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP4C025L1NR-S
Pacchetto:
SOT-23-5
Descrizione:
THYRISTOR 16V 30A SC74A
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 18 A
Current - Hold (Ih) 50 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SOT-23-5
Voltage - Off State 16V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 30 A
Package / Case SC-74A, SOT-753
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 15pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 25V