Casa / Thyristors / TISP7350F3DR
minImg
TISP7350F3DR
Bourns Inc.
Prodotto No:
TISP7350F3DR
Produttore:
Bourns Inc.
Pacchetto:
8-SOIC
Descrizione:
THYRISTOR 275V 175A 8SOIC
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 45 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SOIC
Voltage - Off State 275V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 175 A
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - On State 5 V
Mfr Bourns Inc.
Capacitance 39pF
Number of Elements 3
Voltage - Breakover 350V