TL-YS15MY2
Omron Automation and Safety
Prodotto No:
TL-YS15MY2
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM MOD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP66, NEMA 1,3,4,12,13
Termination Style Cable Leads
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type SCR-NC, 2-Wire
Response Frequency 20Hz
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Indicator LED
Series -
Package / Case Module
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 90 VAC ~ 250 VAC