TL2230OAF100Q
E-Switch
Prodotto No:
TL2230OAF100Q
Produttore:
E-Switch
Descrizione:
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.1A 30V
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -
Ingress Protection -
Actuator Marking No Marking
Termination Style PC Pin
Actuator Type Plunger for Cap
Panel Cutout Dimensions -
Current Rating (Amps) 100mA (DC)
Circuit DPDT
Mounting Type Through Hole
Mechanical Life -
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TL2230
Voltage Rating - DC 30 V