TMOV14R320M
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV14R320M
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 380 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series iTMOV®
Energy 136J
Package / Case Disc 14mm 3-Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 320 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V