TMOV14RP115E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV14RP115E
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 180V 6KA DISC 14MM
In magazzino : 619
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 162 V
Capacitance @ Frequency 1100 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 180 V
Varistor Voltage (Max) 198 V
Series TMOV®
Energy 35J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 115 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 150 V