TMOV20R275E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV20R275E
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 900 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series TMOV®
Energy 190J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 350 V