TMOV20R510E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV20R510E
Descrizione:
VARISTOR 820V 10KA DISC 20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 350 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series TMOV®
Energy 325J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 510 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V