TMOV20RP140E
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV20RP140E
Descrizione:
VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
In magazzino : 400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 198 V
Capacitance @ Frequency 1750 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 220 V
Varistor Voltage (Max) 242 V
Series TMOV®
Energy 110J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 140 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 180 V