TMOV25SP420M
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV25SP420M
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 680V 20KA SQUARE 25MM
In magazzino : 400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 612 V
Capacitance @ Frequency 820 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 680 V
Varistor Voltage (Max) 748 V
Series TMOV® 25S
Energy 460J
Package / Case Square 25mm, 3 Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 420 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 560 V