TMOV34S551MP
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TMOV34S551MP
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 854.5V 40KA SQUARE 34MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 770 V
Capacitance @ Frequency 2250 pF @ 1 MHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 854.5 V
Varistor Voltage (Max) 939 V
Series TMOV® 34S
Energy 965J
Package / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 550 V
Features Thermally Protected
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 700 V