Casa / Fixed Inductors / TMPC 0624H-1R5MG-D
minImg
TMPC 0624H-1R5MG-D
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
TMPC 0624H-1R5MG-D
Descrizione:
1.5 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 15A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20mOhm Max
Inductance 1.5 µH