TMS320DM355DZCE216
Texas Instruments
Prodotto No:
TMS320DM355DZCE216
Pacchetto:
337-BGA (13x13)
Descrizione:
IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
In magazzino : 160
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TC)
Non-Volatile Memory ROM (8kB)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 337-BGA (13x13)
Clock Rate 216MHz
Series TMS320DM3x, DaVinci™
Type Digital Media System-on-Chip (DMSoC)
Package / Case 337-LFBGA
Voltage - Core 1.30V
Mfr Texas Instruments
Voltage - I/O 1.8V, 3.3V