TN15P4R00FE
Ohmite
Prodotto No:
TN15P4R00FE
Produttore:
Ohmite
Pacchetto:
TO-220
Descrizione:
RES 4 OHM 1% 15W TO220
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.701" (17.80mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-220
Resistance 4 Ohms
Series TN
Power (Watts) 15W