TNPW08059K09FETA
Vishay Dale
Prodotto No:
TNPW08059K09FETA
Descrizione:
RES 9.09K OHM 1% 1/8W 0805
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 9.09 kOhms
Series TNPW
Power (Watts) 0.125W, 1/8W