TPP 100-112A-J
Traco Power
Prodotto No:
TPP 100-112A-J
Produttore:
Traco Power
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 12V 100W
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 91%
Mfr Traco Power
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.16" H (76.2mm x 50.8mm x 29.5mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 8.34 A
Series TPP 100A-J (100W)
Power (Watts) 100W