TPS-24-30W
Tycon Systems Inc.
Prodotto No:
TPS-24-30W
Produttore:
Tycon Systems Inc.
Descrizione:
30W 24V Solar Panel - 21 x 20inc
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp 24 V
Current - Short Circuit (Isc) 840 mA
Size / Dimension 21.299" L x 20.079" W x 1.181" H (541.00mm x 510.00mm x 30.00mm)
Product Status Active
Series -
Voltage - Open Circuit 45 V
Type -
Package / Case Cells
Current @ Pmpp 790 mA
Mfr Tycon Systems Inc.
Power (Watts) - Max 30 W