TPSB686M006R0500
KYOCERA AVX
Prodotto No:
TPSB686M006R0500
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
CAP TANT 68UF 20% 6.3V 1411
In magazzino : 15821
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm
Series TPS
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 68 µF