TPSMA6L10A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TPSMA6L10A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
DO-221AC
Descrizione:
TVS DIODE 10VWM 17VC DO221AC
In magazzino : 2188
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 35.3A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 11.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-221AC
Series Automotive, AEC-Q101, TPSMA6L
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 10V