TPSMF4L12A
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TPSMF4L12A
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
SOD-123F
Descrizione:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
In magazzino : 9044
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.1A
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V