Casa / Fuses / TR2/6125FF1-R
minImg
TR2/6125FF1-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
TR2/6125FF1-R
Descrizione:
FUSE BRD MNT 125VAC/72VDC 2410
In magazzino : 1410
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.22
Response Time Fast Blow
DC Cold Resistance 0.26 Ohms
Color -
Approval Agency cULus
Current Rating (Amps) 1 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50A
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.240" L x 0.107" W x 0.107" H (6.10mm x 2.72mm x 2.72mm)
Product Status Last Time Buy
Series 6125FF
Voltage Rating - DC 72 V
Package / Case 2410 (6125 Metric)
Voltage Rating - AC 125 V