TR30JBXR500
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
TR30JBXR500
Pacchetto:
TO-220
Descrizione:
RES 0.5 OHM 5% 30W TO220
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.810" (20.58mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 500 mOhms
Series TR
Power (Watts) 30W