Casa / RF Antennas / TRAB821-18503P
minImg
TRAB821-18503P
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
TRAB821-18503P
Descrizione:
RF ANT 858MHZ/1.9GHZ DOME N FEM
Guida per l'utente
Frequency Range 821MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz
Applications PCS
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination N Type Female
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 2.300" (58.42mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series Phantom®
Antenna Type Dome
Frequency (Center/Band) 858MHz, 1.9GHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 3dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz)