TS-111-GN32
TE - Kissling
Prodotto No:
TS-111-GN32
Produttore:
TE - Kissling
Descrizione:
PUSH BUTTON SWITCHES, SINGLE POL
In magazzino : 49
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof
Actuator Marking No Marking
Termination Style Connector
Actuator Type Round, Button
Panel Cutout Dimensions Circular - 30.50mm Dia
Current Rating (Amps) 5A (DC)
Circuit SPDT
Mounting Type Chassis Mount
Mechanical Life 100,000 Cycles
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series TS
Voltage Rating - DC 32 V