TSCDRRN015PDUCV
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Prodotto No:
TSCDRRN015PDUCV
Pacchetto:
8-DIP
Descrizione:
SENSOR 15PSID 0.08" .0525V 8DIP
In magazzino : 2535
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Pressure ±15PSI (±103.42kPa)
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Board Mount
Termination Style PC Pin
Output Type Wheatstone Bridge
Port Size Male - 0.08" (1.93mm) Tube, Dual
Port Style Barbed
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Pressure Type Differential
Supplier Device Package 8-DIP
Series TruStability® TSC
Accuracy ±0.15%
Package / Case 8-DIP (0.524", 13.30mm), Dual Ports, Same Side
Voltage - Supply 1.5V ~ 12V
Output 0 mV ~ 52.5 mV (5V)