Casa / Fuses / TSD-200MA
minImg
TSD-200MA
OptiFuse
Prodotto No:
TSD-200MA
Produttore:
OptiFuse
Descrizione:
FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Melting I²t 0.1628
Response Time Slow Blow
Color -
Approval Agency BSI, CCC, CE, CSA, cURus, IMQ, KC, SEMKO, VDE
Current Rating (Amps) 200 mA
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage 35A
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Product Status Active
Series TSD
Package / Case 5mm x 20mm
Voltage Rating - AC 250 V