Casa / Thyristors / TSMBJ1005C-064
minImg
TSMBJ1005C-064
Micro Commercial Co
Prodotto No:
TSMBJ1005C-064
Pacchetto:
DO-214AA (SMB)
Descrizione:
THYRISTOR 58V 400A DO214AA
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Voltage - Off State 58V
Series -
Current - Peak Pulse (8/20µs) 400 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 5 V
Mfr Micro Commercial Co
Capacitance 200pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 77V