TV02W101-G
Comchip Technology
Prodotto No:
TV02W101-G
Pacchetto:
SOD-123F
Descrizione:
TVS DIODE 100VWM 162VC SOD123
In magazzino : 7861
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.23A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 111V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123F
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 100V