TV02W110-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
TV02W110-HF
Descrizione:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SOD123
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 10.99A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case SOD-123
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V