Casa / TVS Diodes / TV02W220B-HF
minImg
TV02W220B-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
TV02W220B-HF
Descrizione:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD123
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.63A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 24.4V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Package / Case SOD-123
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 22V