TV04A640J-G
Comchip Technology
Prodotto No:
TV04A640J-G
Descrizione:
TVS DIODE 64VWM 103VC SMA
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.88A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 71.1V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 64V