Casa / TVS Diodes / TV06A110J-HF
minImg
TV06A110J-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
TV06A110J-HF
Pacchetto:
DO-214AC (SMA)
Descrizione:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AC
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 33A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 12.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package DO-214AC (SMA)
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Package / Case DO-214AC, SMA
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 11V