Casa / TVS Diodes / TV06B351J-HF
minImg
TV06B351J-HF
Comchip Technology
Prodotto No:
TV06B351J-HF
Descrizione:
TVS DIODE 350VWM 567VC DO214AA
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 1.06A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 391V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 567V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 350V