TV06B700J-G
Comchip Technology
Prodotto No:
TV06B700J-G
Descrizione:
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5.31A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 77.8V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 70V