TVB075NSC-L
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
TVB075NSC-L
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
DO-214AA
Descrizione:
THYRISTOR 75V 400A DO214AA
Guida per l'utente
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 100 A
Current - Hold (Ih) 150 mA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package DO-214AA
Voltage - Off State 75V
Series SiBar
Current - Peak Pulse (8/20µs) 400 A
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - On State 4 V
Mfr Littelfuse Inc.
Capacitance 176pF
Number of Elements 1
Voltage - Breakover 98V