Casa / Oscillators / TVB602-050.0M
minImg
TVB602-050.0M
Connor Winfield
Prodotto No:
TVB602-050.0M
Produttore:
Connor Winfield
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TVB
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 50 MHz