TW1.8-12-15
Polytron
Prodotto No:
TW1.8-12-15
Produttore:
Polytron
Descrizione:
DC DC CONVERTER +/-15V 1.8W
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 12.6V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 60mA, 60mA
Voltage - Input (Min) 11.4V
Package / Case 24-DIP Module, 12 Leads
Efficiency 55%
Mfr Polytron
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 500 V
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series TW3 (3W)
Power (Watts) 1.8 W