TWM3J4K7
Ohmite
Prodotto No:
TWM3J4K7
Produttore:
Ohmite
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
RES 4.7K OHM 5% 3W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Resistance 4.7 kOhms
Series TWM
Power (Watts) 3W