TWW5J7R5
Ohmite
Prodotto No:
TWW5J7R5
Produttore:
Ohmite
Pacchetto:
Radial
Descrizione:
RES 7.5 OHM 5% 5W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Radial
Resistance 7.5 Ohms
Series TWW
Power (Watts) 5W