TX2SA-48V-TH-W
Panasonic Electric Works
Prodotto No:
TX2SA-48V-TH-W
Descrizione:
RF/Wireless
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 5.6 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 8.533 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 4.8 VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series TX-TH
Operate Time 4 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 48VDC
Must Operate Voltage 36 VDC