TX2SA-L2-24V-Y
Panasonic Electric Works
Prodotto No:
TX2SA-L2-24V-Y
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 4.2 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 5.76 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage 2.4 VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating Sealed - Fully
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series TX
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC