TX2SA-LT-24V-TH-W
Panasonic Electric Works
Prodotto No:
TX2SA-LT-24V-TH-W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max
Contact Rating (Current) 2 A
Termination Style Gull Wing
Coil Current 5.8 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 4.114 kOhms
Product Status Active
Must Release Voltage -
Contact Material Silver (Ag), Gold (Au)
Coil Voltage 24VDC
Must Operate Voltage 18 VDC