Casa / Oscillators / TXETDHSANF-32.000000
minImg
TXETDHSANF-32.000000
Taitien
Prodotto No:
TXETDHSANF-32.000000
Produttore:
Taitien
Descrizione:
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 75°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 2.5mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TX
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz